MÖBLER / Bord / Lampbord 10335516
nr 1033 5516
Lampbord
Ett par, Orientalisk stil, diameter: 28 cm, höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:52:27
150 kr