MÖBLER / Bord / Lampbord 10335516

nr 1033 5516

Lampbord

Ett par, Orientalisk stil, diameter: 28 cm, höjd: 36 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 april 2016
kl 19:52:27